O mnie

Tymoteusz Bajor on a red background

Całe moje życie związane jest ze światem cyfrowym a świat cyfrowy z podróżami. Od dziecka zajmowałem się fotografią i później filmem. To tak narodził się mój vlogowy kanał na YouTube. Od samego początku wiedziałem, że chcę połączyć moje umiejętności wizualne z odkrywaniem świata i także pracą z dowolnego miejsca na świecie. Dodatkowo od zawsze interesowałem się nowymi technologiami i przedsiębiorczością

Zawsze fascynowały mnie zawiłe historie, trudne tematy i nieodkryte miejsca, „białe plamy” na mapach. Pozornie ich nie ma, już wszystko jako ludzkość odkryliśmy! Jednak jak zaczniemy się zagłębiać w tkankę świata, to znajdziemy katolickie katedry w Chinach, ukraińskich Chasydów czy prawo Jante. Po prostu mnie ciekawi. Staram się łączyć podróżowanie z dogłębnym poznawaniem świata i jednocześnie pracą w różnych miejscach. Jednocześnie to co robie, to moja wielka pasja, która w połączeniu z moimi umiejętnościami pozwala mi na tworzeniu contentu w sieci.

Podcast

Pewnego dnia stwierdziłem, że chcę prowadzić długie rozmowy z interesującymi ludźmi. I tak narodził się Travel Eter.

Kanał YouTube

Moje najważniejsze dziecko i wielka pasja- YouTube. Polecam zajrzeć.

Lubię docierać do prawdziwego obrazu świata, to choć nie łatwe, daje mi dużo satysfakcji i motywacji do działania. Oprócz mojej działalności w internecie zajmuję się przedsiębiorczością, uczę się języków obcych (już 5, w tym jest chiński) i prowadzę studio gdzie zajmuję się montażem video oraz stronami www. Dużo wymagam przede wszystkim od siebie i ciągle przesuwam sobie poprzeczkę. Jakbym nie miał takiego podejścia, to bym nie mieszkał 2 miesiące w Wielkiej Brytanii i nie nagrywał 40 odcinków vloga rocznie. Możesz liczyć na to, że w każdy opublikowany materiał to kawałem mojego serca i 100% zaangażowania, bo nie ma drogi na skróty. Jeśli masz ciekawą propozycję współpracy to skontaktuj się.

Ciao!
Tymoteusz Bajor

Krótka linia czasowa

2017 Timothy Travel
Początek kanału
tymoteusz bajor freelance work video editing

W tym właśnie roku ruszył ten szalony projekt, który rozpala moją kreatywność do dziś. Timothy Travel- blog i kanał zrodził się z mojej miłości do świata.  

2019 Dalszy rozwój
Zamieszkałem w UK

Na 2 miesiące przeprowadziłem się do południowej Anglii i tam pracowałem. Jeden z najbardziej zmieniających wyjazdów w moim życiu. Zacząłem prowadzić podcast.

2020 Przeżyłem
Nie zwariowałem
Tymoteusz Bajor train travel slovakia

Uważam to za mój wielki sukces. Ten rok nie był zły i dobrze go wspominam. Więcej o 2020

2021 Zmiany, zmiany
Super Star super hit

A reszty historii jesteś właśnie świadkiem...

Tymoteusz Bajor