Newsletter

Pandemia zakończyła pewien etap w rozwoju turystyki, nie trzeba być naukowcem aby to stwierdzić. Mogłoby się wydawać, że promowanie podróży w takich okolicznościach to istne szaleństwo. Jednak to właśnie szalone pomysły mogą zmienić postrzeganie podróży. Turystyka nie wróci już na poprzednie tory, nastąpiły zmiany i nic tego nie cofnie. Potrzebujemy nowych strategii podróży, świeżych idei i odpowiedzialnych działań.

Weszliśmy do Unii Europejskich, do Schengen weekendowy wyjazd do Amsterdamu, Berlina czy Londynu nikogo nie dziwił. Latanie między Warszawą a Krakowem dla niektórych stało się codziennością. Polscy turyści zaczęli szturmować kolejne kierunki. Tylko pytanie czy nasze działanie nie wiąże się z ukrytym kosztem?

Podróże a Newsletter

Gubimy się w tych naszych podróżach. Jeździmy bez namysłu, bez sensu, byle gdzie i szkodzimy klimatowy. 

Ten Newsletter przeciwstawia się niedawnym trendom. Będę pisał tu o miejscach, do których można podróżować mądrzej.

Pierwsza sekcja to typowe rekomendacje podróżnicze. Pojawi się Polska, bliska Europa i świat. Nasz rodzimy kraj będę polecam jak miejsce idealne na weekendowe wyciszenie a stary kontynent i zamorskie krainy jako historie do odkrycia. 

Druga sekcja to natomiast „podróże z kanapy”. Miesięcznie polecona będzie co najmniej 1 książka o tematyce podróżniczej oraz wybrane artykuły z blogosfery. Dodatkowo znajdzie się miejsce na dwie historie- jedną z przeszłości, dająca ciekawy ogląd na dany temat a drugą przesłaną przez kogoś z naszej społeczności.

Każdy może przesłać swoją jednoakapitową inspirującą historię podróży. Maksymalnie upakowaną i przekazująca sedno Twojej podróży. Dowiedz się więcej jak taką historię przesłać.

 

Wartości Newslettera

Dołącz do społeczności

.